Příprava nabídky novostaveb

Pro své klienty připravuji novinku - možnost pořízení novostavby rodinného domu na zakázku za velmi příznivou cenu. Tato nabídka může být pro vás zajímavá zejména tím, že ji celou můžete mít takříkajíc na klíč.

Seženeme vhodný pozemek ve vámi požadované lokalitě, ve spolupráci se stavební firmou dohodneme konfiguraci stavby a na konci dostanete klíče od hotového domu. 

Pro stavbu také můžete mít vlastní pozemek a mě jen kontaktujete k provedení stavební zakázky. 

Aby celý systém fungoval spolehlivě a k naprosté spokojenosti mých zákazníků, k tomu potřebujeme ještě některé věci doladit. Těším se, že již brzy budu moci oslovit své klienty s nabídkou zajímavých novostaveb rodinných domů. 

Do zahájení projektu vstoupíme se systémem průběžného financování. Celý průběh stavby bude s vámi krok za krokem konzultován. V každé důležité fázi výstavby tedy bude možno zvážit další kroky tak, aby vaše investice byla úspěšně završena. 

Vstup na trh připravujeme na jaro roku 2020. 

Popis nemovitosti

Jedná se o rodinné domy, jejichž konstrukce je založena na nejmodernějších osvědčených technologiích dřevostaveb. Dodavatel stavby pro vás připravuje široký výběr různých materiálů a stavebních postupů, které s vámi bude konzultovat a vyberete si tu kombinaci, která vám bude nejlépe vyhovovat. Projekty jsou vytvořeny tak, aby každý dům byl škálovatelný podle potřeb svého majitele. Připravované stavby nabízejí různé variantní možnosti vybavení, vytápění, dodávky energií apod. Stavby bude možné dodat v různém stupni dokončení podle přání zákazníka, od hrubé stavby až po finalizaci formou úprav celého pozemku. 

Cena samotné stavby se běžně pohybuje v rozmezí 2 až 3 miliony Kč. Pokud nemáte vlastní pozemek, je nutno k této částce přičíst rovněž náklady na jeho pořízení. Se získáním pozemku vám mohu pomoci. 

Níže jsou k dispozici některé možné konfigurace interiérů z různých projektů a ukázka jedné z realizací stavby dodavatelem. 

Fotogalerie

Zaujala vás možnost mít vlastní dům na vlastním pozemku za velmi rozumnou částku? 

Kontaktujte mě a dovíte se více. 

 

Váš realitní makléř 

Ing. Jaroslav Řeřicha, DESS 

mob. 774 607 132 

e-mail jaroslav.rericha@remax-czech.cz

Kontaktní formulář