Můj příběh


Jsem makléřem společnosti RE/MAX VIP v Říčanech a specializuji se hlavně na prodej nemovitostí k bydlení. 

S Prahou a jejím okolím jsem spjat již od roku 1979, kdy jsem se přistěhoval z krásného jihočeského města Tábora. Přes 30 let jsem měl blízký osobní kontakt zejména s městským obvodem Praha 4. Původní profesí jsem kartograf. K realitám jsem se dostal v roce 2016, kdy jsem kvůli vážné nemoci mého dítěte potřeboval větší volnost v organizaci mého času a hledal jsem tedy vhodnou profesi. Práce na realitním trhu mě moc baví a už bych asi neměnil. Nyní žiji a pracuji v okrese Praha-východ.

Díky dlouhodobé znalosti prostředí Prahy a jejího okolí vím, jak se zde žije, co nového se staví, jak se rozvíjí realitní trh a co má pro mé klienty smysl.

Abych zajistil svým klientům ty nejlepší služby, průběžně se vzdělávám. Realitní trh se rychle vyvíjí a těmto změnám stačí jen ten, kdo se jim dokáže přizpůsobit. 

Ve své práci se nespoléhám jen a své osobní dovednosti. Mám kolem sebe tým odborníků, kteří pro vás zajistí vše potřebné. Od finančních poradců přes právní služby, odhadce, inspekce nemovitostí až po design a propagaci.

Svou práci beru osobně a vycházím z toho, že i mí klienti jsou lidé se svými radostmi a starostmi. Ke každému zájemci o mé služby přistupuji individuálně a na základě vzájemné důvěry. Po skromných začátcích v prvním roce jsem do konce roku 2018 prodal nemovitosti za více než 14 milionů korun. Osvědčil se mi přístup otevřenosti a přátelského kontaktu, rád pracuji s lidmi. Důvěru a přátelství vnímám jako důležitější odměnu, než finanční příjmy.

4
roky zkušeností v oboru
146+
klientů
14558000
cena realizovaných transakcí
Jaroslav Řeřicha

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


K prodeji za co nejlepších podmínek používám moderní nástroje, širokou spolupráci a špičkové služby. Stále se učím nové věci. 

VYZNÁM SE


Zde žiji, pracuji, znám to tu, jsem tu pro vás.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů